• Używając SZAMPONÓW NA BAZIE SERWATKI MLECZNEJ firmy NAMI czuję, że pielęgnuję włosy, jak i skórę głowy. Każde mycie to dobroczynna kąpiel w prawdziwie naturalnych składnikach: mleku, jajku, ziołach. Poza tym te szampony bardzo przyjemnie pachną, a to również jest dla mnie ważne. I jeszcze jedno, jako hodowca psów rasowych, gładkowłosych, które pokazuje na wystawach, wiem jak ważny jest stan ich skóry i sierści a zatem traktowanie ich wyłącznie łagodnymi środkami myjącymi. Szampony firmy NAMI sprawdziły się także na tym polu, a moje psy wyglądają i pachną pięknie.

Aleksandra J Gdańsk. 

  • Jestem bardzo zadowolona z SZAMPONU Z SERWATKI. Włosy przestały mi wypadać, pomimo że często farbuję. Również moja mama jest z niego zadowolona (ma cukrzyce). Polecam innym.

Marzena M. Wrocław.

  • Moje imię Stanisław, skreślając do Państwa krótki list, chciałbym wyrazić słowa zadowolenia z waszego produktu, który z pewnością uratował setki głów przed utratą włosów z różnych przyczyn chorobowych, wobec których medycyna jest bezradna. Jestem klientem cudownego ziołowego leku, który uratował moja chorą skórę głowy. Jest to OLEJEK Z KORZENIA ŁOPIANU. Ze względu na wykonywany przeze mnie  brudny zawód zmuszony jestem do częstego mycia włosów. Woda w zakładach przemysłowych spowodowała u mnie wysuszenie i swędzenie skóry głowy wraz z wypadaniem włosów. Wszystkie odżywki, które stosowałem by ulżyć swędzeniu skóry, nawilżały włosy. Nikt nie zwrócił uwagi na skórę głowy. Szampony również służą do mycia włosów, po niektórych uczula się skóra. Na targach w Katowicach zakupiłem szampon na bazie serwatki mlecznej z ekstraktem z uczepu. Stosuje ten szampon po uprzednim  wsmarowaniu olejku łopianowego, wykonując lekki masaż skóry, następnie myję głowę. Włosy mam piękne, ale najważniejszy jest fakt, że już się nie drapie. Jestem z tego powodu szczęśliwy. Moja siostra używa mojego olejku łopianowego do skóry twarzy, ponieważ  olejek ten nadaje się podobno jako podkład pod makijaż. Zbliżają się targi, pomimo złego samopoczucia jadę by nabyć olejek. Stwierdziłem, że jest to bardzo dobry produkt.

Marcin W. Katowice

  • Szampony na bazie serwatki mlecznej - stosuje je już od dwóch miesięcy (łopian i pokrzywa). Zauważyłam, że są bardzo łagodne, nie drażnią oczu i skóry. Delikatnie, ale wystarczająco się pienią. Często nie potrzeba drugiego mycia. Włosy są lśniące i pachnące. Mniej się przetłuszczają. Ustąpiło  swędzenie skóry głowy. Korzystna cena i efektowne opakowanie. Szampon jest wydajny.

Bożena M. Warszawa

  • Jestem mamą 2 dzieci, które miewały uporczywe swędzenia skóry głowy zwłaszcza po umyciu oraz łupież. Testowaliśmy najlepsze szampony, najbardziej delikatne i przy okazji najdroższe prawie przez 2 lata, w głębi duszy bałam się, że może są to zaczątki łuszczycy. Słysząc o właściwościach ziół, postanowiłam wypróbować SZAMPON NA BAZIE SERWATKI MLECZNEJ Z EKSTRAKTEM Z UCZEPU i jestem zachwycona. Dzieci pozbyły się łupieżu i uciążliwego swędzenia.
    Emilia Z. Warszawa